Квіти на 14 лютого: які подарувати

#Підбірки_до_свят, #Флористичні_поради

Найромантичніше свято у році – це 14 лютого. Цього дня закохані радують одне одного подарунками та приємними сюрпризами, насолоджуються один одним та виявляють кохання. Прийти у свято до дівчини без квітів може лише безсердечний чоловік. До вибору букета на Валентинів день потрібно поставитися серйозно, адже багато жінок не тільки візуально сприймають композицію, але й намагатимуться розшифрувати послання, яке спробуєте донести мовою квітів.

Які квіти подарувати дівчині на День Закоханих?

Найскладніше вибрати квіти для дівчини, стосунки з якою тільки починаються. Закоханий може ще не знати всіх уподобань обраниці. Тому йому доводиться спиратися на узвичаєні думки про квіти. Коханій дівчині рекомендується дарувати:Який букет подарувати на 14 лютого дівчині

  • рожеві півонії – символ закоханості, молодості, романтики у Японії;
  • білі та бордові айстри – символ чистого, скромного, іноді нерозділеного кохання;
  • червоні тюльпани – символ міцних почуттів, симпатії, уподобання;
  • всілякі троянди – класичний показник кохання та відданості.

Якщо розраховуєте на тривалі стосунки з дівчиною, подаруйте їй лілії. Вони натякнуть на серйозність намірів. Якщо ваші стосунки важко назвати стабільними, тоді даруйте нарциси. Ця квітка символізує легкий флірт без обов’язків.

Оформити букет для коханої дівчини можна класичним чином – обернувши в подарункову фольгу, або незвичайно – запакувавши в капелюшну коробку. Позитивно сприймаються формені каркасні букети серця чи милого ведмедика. Цікаво виглядають букети-снопи завдяки компактним розмірам і правильній формі.

Які квіти подарувати дружині?

Вкрай рідко чоловік не знає переваги своєї дружини щодо квітів. На 14 лютого дружині краще дарувати ті рослини, які їй подобаються. Якщо вона колекціонує кімнатні горщики, тоді краще подарувати:

  • орхідею фаленопсис, камбрію або цимбідіум – справді розкішний і дуже дорогий подарунок;
  • антуріум – символ кохання (навіть листя у нього нагадують перевернуті серця);
  • пеларгонію – велична довго квітуча рослина, яка порадує своїми бутонами далеко не раз на рік.

Зі зрізаних квітів дружині можна подарувати еустоми, хризантеми, жоржини, гладіолуси, кали. Усі перелічені представники флори символізують сімейний добробут, вірність та відданість у різних країнах.

Підходящим подарунком для дружини будуть гвоздики в пишному букеті. Білі гвоздики символізують любов, червоні – захоплення, темні – подяку, рожеві – прихильність. Гвоздики відмінно поєднуються з іншими квітами та декоративною зеленню, що дозволяє створювати неповторні флористичні композиції невимовної краси.

Поради з вибору букету на день закоханихСкільки квітів дарувати?

На свята прийнято дарувати непарну кількість квітів. Наприклад, букети та композиції на 14 лютого із семи кольорів символізують любов і прихильність. Одна квітка зазвичай означає увагу, а три – повагу. Мовою квітів п’ять рослин у букеті говорять про те, що ви вперше наважуєтеся зізнатися обраниці у теплих почуттях. Композиції з одинадцяти або п’ятнадцяти кольорів розкажуть про серйозні наміри, покажуть пристрасть та прихильність. Квіти на День Закоханих вже давно стали невід’ємним атрибутом, тому не варто економити на них – підберіть шикарний букет для дівчини, і вона гідно оцінить вчинок.

Великі букети: як правильно дарувати

Якщо ви вирішили здивувати обраницю цілим оберемком квітів, подбайте про зручність. Враження від шикарного подарунка зіпсуються, якщо дівчина шукатиме відповідну вазу або втомиться носити.

  • 20-50 квітів радимо вручити у вишуканій капелюшній коробці. Сюрприз ідеально впишеться в будь-який інтер’єр і надовго збереже свіжість.
  • Розкішна композиція у формі серця найкраще підходить для освідчення в коханні. Кількість бутонів варіюється від 31 до 151.
  • Супер-букет із 101 троянди краще подарувати, якщо ви не плануєте багато ходити під час побачення. Подайте подарунок, якщо зустрічаєте дівчину біля її будинку, щоб букет можна було відразу залишити у воді. А якщо хочете зробити справжній сюрприз, замовте доставку подарунка дівчині додому.

Будь-який букет, подарований коханій на 14 лютого, стане дорогим подарунком, якщо ви розповісте, як любите свою обраницю. Нехай квіти стануть лиш підтвердженням теплих слів.