+38 (096) 366 96 71

Букети гортензій

Показано один результат

Чудові, мереживні, романтичні, вишукані… Ці епітети згадуються найшвидше, коли дивишся на квітку гортензії. Хоча сама квітка найбільш поширена в Азії, зокрема в Японії та Китаї, названо її в честь принцеси Гортензії. Вона була сестрою принца Римської імперії Карла-Генріха Нассау-Зігена. А на сході гортензія – це символ небесної благодаті, адже в день народження Будди з небес на землю лився солодкий нектар “Амача” і сипалися квіти небаченої краси – гортензії. До сьогодні у день народження Будди у країні сонця, що сходить, у своїх ритуалах використовують чай із листків гортензії, який символізує небесний нектар.

Букети з гортензій у Львові

Хоча у світі є приблизно 80 видів цієї квітки, у нас набула поширення значно менша кількість. Проте незважаючи на це вона широко розповсюджена та завдяки своїй незвичайній кулястій формі – улюблениця флористів. Для створення неповторної та чарівної композиції, справжнього витвору флористичного мистецтва, іноді достатньо включити у неї лише одну гілочку гортензії, адже вона чудово поєднується із більшістю інших видів квітів. Ці пишні та яскраві кулі часто використовують не лише наречені у якості букетів, але і для створення композицій на арку чи для заквітчання весільної зали. Подарувавши на ювілей чи День народження гортензію, цю красиву та ніжну квітку, Ви подаруєте незабутні хвилини радості, захоплення та позитиву.

Гортензії це квіти, які варто поставити у вазу. Але якщо Ви хочете зберегти надовго позитивні емоції та незабутні враження, квітку можна засушити. Для цього достатньо обірвати листя та підвісити рослину квіткою-кулькою вниз. Це найкраще зробити у темному та добре провітрюваному місці. Через кілька тижнів її можна зняти і створити унікальну композицію із засушених квітів чи зберегти як неповторну мить життя.

Купити букет з гортензій у Львові з доставкою за доступною ціною

Звернувшись безпосередньо до нас Ви можете замовити у наших флористів не лише вишукані та неповторні композиції, також у нас можна замовити і кур’єрську доставку квітів у межах Львова на заздалегідь обумовлену адресу та годину. Ми ретельно підбираємо квіти до кожної композиції та звертаємо увагу на найдрібніші деталі, виходячи із запитів та побажань клієнтів.