Букет до 1 вересня: як вибрати

#Флористичні_поради

Наближається день, який усі діти очікують із різними емоціями. Майбутні першокласники – із трепетом і благоговінням, старшокласники у більшості – із неохотою. Проте спокійними ця дата не залишає навіть дорослих, які уже давно покинули стіни школи. Звичайно, ми говоримо про 1 вересня – свято Першого дзвоника у всіх українських школах, ліцеях, гімназіях.  Змінюються часи і традиції, проте букет на 1 вересня у подарунок для першого вчителя і класного керівника дарували ще наші бабусі та дідусі. Ця традиція є незмінною уже на протязі багатьох десятиліть. І хоча змінюються квіти у букетах, самі букети доповнюються оригінальним презентом у вигляді коробки цукерок чи цікавої книжки, квіти у подарунок на День знань – це традиція, випробувана часом.

Які квіти найбільше підходять на свято Першого дзвоника?

Обираючи букет у подарунок на  1 вересня хочемо , щоб він був і красивим, і водночас не відволікав дитину від урочистості, не заважав їй. Сучасний ринок пропонує великий вибір квітів, які професійні флористи вдало та цікаво компонують  у неповторні композиції, доповнюючи їх цікавими флористичними аксесуарами. І яку б ми квітку не обрали, чи це буде красуня троянда, чи неповторна еустома, чи благородна лілія, чи строга гербера, чи королеви осені – хризантеми, айстри, жоржини, гладіолуси, цинії, вдало поєднані у композицію мовою квітів вони більш вдало передаватимуть настрій, урочистість моменту та важливість події у житті школяра. Адже професійний флорист завжди зможе передати ваші відчуття та підкреслити урочистість події. І не має значення який саме букет ви обрали для учителя, головне, щоб він був подарований із усмішкою, приємними словами та теплими побажаннями. Різнокольоровий чи однотонний, величезний чи скромний, дорогий чи не дуже – букет квітів потрібно обирати за своїм смаком та можливостями. І ще у цьому питанні можна проконсультуватися із школярем, для якого і замовляється букет, щоб він не став для нього обузою, якої потрібно пошвидше позбутися, а краще прислухатися до думки дитини і придбати композицію, яку вона нестиме із задоволенням та гордістю.

Де можна купити букет квітів на 1 перше вересня за оптимальною ціною?

У нашому магазині-гуртівні “Пелюстка”, що знаходиться у Львові по вул Промисловій, 52 , ви зможете замовити у професійних флористів неповторну композицію до свята. Попередньо оформивши замовлення, можете бути спокійними, адже наш кур`єр вчасно доставить його за обумовленою адресою у межах міста Львова, квіти на 1 вересня виглядатимуть свіжо та неодмінно привернуть до себе увагу оточуючих. Зробити замовлення можна на сайті або у телефонному режимі, ми завжди радо поспілкуємося із вами та вчасно виконаємо замовлення.