Про нас

ФЛОРИСТИЧНИЙ МАГАЗИН “ПЕЛЮСТКА”

Пелюстка пропонує своїм клієнтам високу якість та широкий асортимент квітів, вазонів та елементів декору українського та закордонного виробництва за оптимальною ціною.

Окрім українських квітів, у нас також представлені такі країни-виробники, як Еквадор, Колумбія, Нідерланди та ін. В нас Ви завжди знайдете троянди, тюльпани, альстромерії, хризантеми, орхідеї, іриси, еустоми, гербери, антуріуми, фрезії, лілії та багато інших видів.

Завдяки багаторічному досвіду роботи в квітковій індустрії ми можемо запропонувати нашим покупцям оптимальні ціни та високу якість.

Наразі Пелюстка займається роздрібною торгівлею. В нашому магазині Ви зможете замовити виготовлення весільних букетів, прикрашання весільних залів та кортежів за найвигіднішими цінами. Всі роботи будуть проведені професійним флористом з урахуванням всіх Ваших побажань.

Чому варто обрати нас

Широкий асортимент

Ми пропонуємо вам високу якість та широкий асортимент квітів, вазонів та елементів декору українського та закордонного виробництва за оптимальною ціною. У нас ви знайдете різні види квітів.

Якість та досвід

Наші фахівці з багаторічним досвідом гарантують вам найвищу якість та професійний підхід у створенні квіткових композицій та букетів.

Весільні послуги

Ми пропонуємо виготовлення весільних букетів, прикрашання весільних залів та кортежів за найвигіднішими цінами. Наші флористи професійно втілять у життя всі ваші бажання і зроблять ваш день незабутнім.