Декорування храмів квітами до Великодня у Львові в 2021 р

#Флористичні_поради

Великдень – це велике та знакове свято для всього християнського світу. Він пов’язаний із відродженням життя і приходом весни, наповнений світлими почуттями людей, веселим щебетом пташок та урочистим перегуком церковних дзвонів. Це свято сяє яскравими фарбами і створює особливу атмосферу. Підтримуючи святковий та урочистий настрій для своїх прихожан храми заквітчують неповторними композиціями та букетами. У такий урочистий день переважають білі, червоні квіти, багато зелені. Зважаючи на те, що Великдень – свято воскресіння, спасіння людства, храми у цей день прикрашають із особливою ретельністю та пишністю. Проте на Великдень можна прикрасити не лише знакові ікони, Царські ворота чи іконостас, часто оздоблюють і інші церковні атрибути: хрест, підсвічники, аналой чи панікадило.

Назва товару

Декорування храмів – обов’язковий елемент Великодня у кожному місті

Квіткові композиції на Пасху можна побачити не тільки в дарах або кошиках, а й в кожній церкві, кожному будинку, вулиці. Кожен двір квітчається та пишається у всій красі, випромінює радість та возносить хвалу Всевишньому.

Проте все ж найбільшу увагу приділяється оздобі Храмів. Прикрашаючи храм живими квітами, варто не забувати про загальний інтер’єр святині, квіткові композиції мають гармоніювати та доповнювати загальну картину храму, не перекривати ікони і основне, не перешкоджати молитві та не відволікати прихожан від основного – розмови з Всевишнім. Обираючи квіти для прикрашання храму варто уникати рослин із сильним ароматом адже це може відзначитися на самопочутті як прихожан, так і служителів церкви. Для оздоблення храмів використовують не лише квіти у вазах. На сьогоднішній день використовують плетені гірлянди, вінки, арки чи квітучі стіни. Для їх основи беруть дроти потрібної товщини, губки-оазиси, флористичні сітки. Храмові композиції відрізняються у виборі певних відтінків, створення букетів з особливим значенням і розташуванням у церкві. Зазвичай прикрашають найбільш шановані ікони, хрест, арки чи вхідні двері.

 

Прикрашання Плащаниці живими квітами у Львові

У передвеликодній тиждень особливу шану віддають Плащаниці. Декор Плащаниці має підкреслити її виразність та значущість водночас не забираючи на себе уваги прихожан. Найчастіше при декоруванні Плащаниці використовують білі квіти, проте на невеликій відстані можуть розташовуватися композиції бордового чи червоного кольорів які гармоніюватимуть із загальною атмосферою у храмі, проте лише додаватимуть акцент і не порушуватимуть основну палітру кольорів. В церковній флористиці використовують певні види квітів. Серед них виділяють: антуріуми, хризантеми, цимбідіуми, лілії, калли, гвоздики, альстромерії і звичайно троянди. Створюючи композиції у них можуть вплітати зелень аспарагусу, рускуса, папороті чи туї, ягоди гіперкуму, калини чи горобини, які символізуватимуть каплі крові Спасителя.

 

Декорування храмів до Великодня у Львові від професіоналів

Проте сформувати такі шедеври флористичного мистецтва під силу професіоналам. Правильне чергування елементів, заданий напрям квітів та листя, гармонійне поєднання кольорів та квітів – лише закохані у це мистецтво можуть створити неповторні церковні квіткові композиції. Звертайтесь за порадою до менеджерів гуртівні квітів “Пелюстка” і вони обов’язково нададуть кваліфіковану пораду, виготовляють авторські композиції за вашими побажаннями та всіма церковними канонами, створять неповторну атмосферу свята  у храмі.