Домашній фен-шуй :як за допомогою квітів створити гармонію вдома

#Флористичні_поради

Всі шанувальники фен-шуй схильні стверджувати, що в кожній оселі мають бути присутні рослини. Квіти сприяють відновленню енергії, залучають в життя людини позитивні зміни, добро, світло, любов. Найкращі кімнатні квіти для квартири ті, які радують око, не приносять шкоди і позитивно впливають на атмосферу в домі.

За допомогою правильно підібраних рослин можна позбутися сварок, залучити в будинок щастя і достаток, вирішити проблеми зі здоров’ям.

Розташування квітів за фен-шуй

Куди краще поставити квітиКвіти на підвіконні по фен-шуй здатні фільтрувати негативну енергію, що надходить ззовні і насичувати будинок позитивом. Південні вікна краще прикрасити геранню з рожевими або червоними суцвіттями, на північному підвіконні відмінно буде відчувати себе кактус. Гранатове дерево, розміщене на західному віконці, вдихне життя в стосунки подружжя. Там же встановлена біла хризантема або лілія допоможе реалізувати домочадцям творчий потенціал, знайти спільну мову з дітьми.

Квіти в спальні по фен-шуй не рекомендується тримати біля ліжка. Багато рослин в цій кімнаті використовувати не можна, вони насичують її енергією Янь, від чого можуть постраждати відносини подружжя.

Квіти для кухні по фен-шуй краще підібрати зі світлими відтінками гілочок, з круглим листям, фіалки або бегонію, можна використовувати плодоносні сорти.

Найбільш оптимальні квіти для дитячої кімнати по фен-шуй – цитрусові, папороті, хлорофітум, китайська троянда. Вони очищають повітря і покращують пам’ять, роботу мозку і емоційний стан дитини. А ось кактус, юка, диффенбахія або монстера мають важку енергетику для малюків і можуть викликати алергію.

Квіти та їх значення

Піони по фен-шуйПівонія

Кімнатні рослини в горщиках, свіжі квіти або просто зображення півоній залучать в будинок романтику і нові любовні пригоди.

Однак слід пам’ятати, що півонії повинні стояти в спальні лише самотніх людей. Як тільки особисте життя налагоджується, квіти слід прибрати. Справа в тому, що потужна енергетика півоній здатна спровокувати зраду у відносинах.

Лотос

Дана квітка є символом гармонії, чистоти, ідеальності. Зображення лотоса необхідно повісити там, де людина проводить найбільше часу. Особливо в місцях, де люди вчаться, працюють або відпочивають.

Сакура

Ще однією гармонійною квіткою є сакура, яка також зміцнює відносини. Квітучі гілки цієї рослини приносять в життя людини безліч нових і приємних подій. Також сакура допомагає зберігати любов у відносинах і позитивно позначається на здоров’ї власників житла.

Орхідея

Символом родючості вважається орхідея. Також квітка надихає на пошуки свого справжнього призначення, самовдосконалення. Орхідея принесе в оселю достаток, очищення від негативної енергетики, затишок, що вкрай позитивно позначиться на самопочутті господарів будинку.

Нарцис

Зовсім дарма деякі люди сприймають нарциси з часткою негативу, адже вони допомагають відшукати прибуткову роботу, піднятися по кар’єрних сходах, поліпшити відносини з колегами і начальством. Нарциси вважаються найкориснішими для кар’єри квітами.

Хризантеми

Щоб стати справжнім магнітом для успіху і удачі, необхідно придбати хризантеми. Найкращим моментом для придбання хризантем стане період, коли людина намагається почати нову справу, відкрити бізнес або змінити професію.