Піони у весільній флористиці

#Історичні_факти_про_квіти, #Флористичні_поради

Із приходом весни у всіх садах розквітає дивовижної краси та аромату квітка – півонія. Її пахощі розносяться за межі саду, а неймовірна чарівність та ніжність зачаровують. А батьківщиною цієї неймовірної краси є древній Китай. Вона прикрашала сади імператора ще 200 років до нашої ери, а одяг із зображенням піонів могли носити лише члени імператорської родини. У цій далекій країні піони є символом багатства та знатності роду. Із давнього Китаю ченці завезли піон в Японію де квітка одразу ж завоювала серця жителів островів. Проте у японців піон став символом мужності та хоробрості, його зображення часто наносили на обладунки воїнів.

Древні греки вважали піон цілющою квіткою, коралі з кусочків піонів носили навіть маленькі діти оскільки вірили, що вони відлякують злих духів та лікують. На початку 19 століття піони підкорюють красою та витонченістю найвишуканіші сади Європи. Ця квітка стала настільки популярною у світі що американці створили навіть Асоціацію любителів півоній, які започаткували премію за найкращий сорт півоній у ландшафтному дизайні. В Україні ж півонії були панською квіткою, вони прикрашали сади успішних та заможних людей. Тому почали вважати що вони приносять гроші та славу.

Букет з піон для нареченої

Піони для сімейного щастя

Проте є й інша сторона цієї квітки. Молодим дівчатам, які бажали швидко та вдало знайти нареченого, рекомендували прикрасити вітальню букетами піонів. Проте одруженим не радили цим зловживати, адже квітка посилювала сексуальну енергію тому інколи чоловіки шукали її виходу на стороні. 

Ці квіти уособлюють щасливе та довготривале заможне життя і часто застосовуються у шлюбних церемоніях. Для цього найкраще використовувати білі, молочні чи світло рожеві відтінки півоній, які символізують чистоту, сором’язливість та ніжність. Насичені рожеві чи червоні кольори квітки пов’язують із достатком, статусом та владою. Тому на весільних церемоніях їх використовують не так часто. Композиції із таких квітів дарують людям, які вже чогось досягли у житті, з них роблять чоловічі букети. 

 

Піони у весільній флористиці

Як ми вже згадували раніше півонії наші сучасники широко використовують у весільній флористиці. Композиції цих милих та запашних квітів прикрашають весільні кортежі, фотозони, зали. З них створюють букет для нареченої та бутоньєрки нареченого та його дружбів, віночки на руки дружкам, пелюстками встеляють дорогу нареченим до вівтаря та осипають їх під час першого подружнього танцю. Піони легко компонуються та поєднуються із іншими квітами, зеленню, тому стильні та незвичайні композиції з півоніями є окрасою як великих застіль, так і скромних фуршетів. 

Допоможуть створити неповторне та запашне свято з піонами наші професійні флористи. Ми зможемо вдало та гармонійно поєднати квіти у стильні композиції, забезпечимо їм довготривалу свіжість та зробимо їх незабутнім та чарівним атрибутом вашого свята.