Поради щодо оформлення урочистостей живими квітами

#Флористичні_поради

Там, де є квіти, завжди відчувається святкова атмосфера. Природа створила їх, щоб дарувати радість та захоплювати. Цю властивість квітучих рослин люди вже давно використовують для прикрас свят. Крім того, квіти наповнюють повітря ароматом і очищають його, а також мають лікувальні властивості.

Роль квітів у декоруванні інтер’єру приміщень

Декор є останнім і водночас одним із найважливіших етапів підготовки до заходу. За допомогою правильно підібраних декоративних елементів можна не просто прикрасити приміщення, в якому проходитиме свято, але й створити унікальний стиль, що відображатиме індивідуальні особливості та уподобання винуватця свята.

Композиції з квітів для інтер’єру дозволяють зробити будь-яке приміщення красивим та елегантним, але все ж таки головне завдання декору – розставити необхідні акценти та створити гармонійну атмосферу. Квіткові прикраси завжди виглядають доречно, незалежно від основної тематики:Квіти-важливий елемент в декорі кожного свята

  • на сімейних та корпоративних банкетах вони допомагають створювати невимушену атмосферу;
  • презентації та виставки за їх допомогою стануть більш респектабельними та підкреслять статус компанії;
  • дні народження перетворяться на по-справжньому барвисту та яскраву подію;
  • декор із квітів також оптимальний для весілля – він зробить інтер’єр урочистим та ефектним.

Оформлення інтер’єру живими квітами дозволить зробити приміщення затишним, барвистим та неповторним. За допомогою правильно підібраних квіткових композицій різних видів та відтінків можна розділити зал на кілька зон та створити максимально сприятливу для проведення заходу атмосферу.

Які квіти вибрати для оформлення?

Правильно підібрані та оформлені квіти здатні перетворити на свято будь-яку подію чи захід. Але необхідно знати, які саме квіти найкраще підходять для тієї чи іншої події, як їх правильно оформляти і використовувати.

Найпопулярнішими квітами для оформлення свята можна вважати троянди. Вони мають пишні та красиві квіти, приємно пахнуть і здатні створювати святкову атмосферу у будь-якій ситуації. Адже недаремно прийнято вважати, що троянда – це королева квіткового світу. І складно з цим не погодитися. До того ж, можна підібрати троянди різного кольору та розміру. Це вигідно наголосить на атмосфері заходу. При виборі троянди потрібно насамперед звертати увагу на колір:

Червоні троянди вважатимуться універсальним варіантом. Вони підкреслять масштаб та помпезність будь-якої події.

Троянди рожевого кольору надають ніжності та розкішності.

Троянди білого, жовтого, чайного кольору необхідно підбирати під стиль та антураж обстановки.

Така сама ситуація і з півонями. Завдяки великому вибору кольорів, форм і відтінків можна підібрати найкращий варіант під будь-який привід.

Ювілеї, Дні народження, корпоративні вечірки та інші свята важко уявити без квітів. Для таких заходів можна використовувати різні квіти. Це гербери, жоржини, хризантеми, соняшники, ромашки. Все залежить від типу заходу та стилістики його оформлення. Завдяки великому вибору, можна завжди підібрати варіант на будь-який смак та бюджет.

У зимовий період можна використати штучні квіти. Але в такому разі не буде того аромату та ефекту як від живих троянд, півонії або тюльпанів. При правильному підході можна легко комбінувати штучні та живі квіти в єдину та цікаву композицію.

Приміщення можна прикрасити як живими квітами, а й гілками дерев. Це можуть бути гілки квітучої вишні, яблуні, бузку. Це не тільки надасть вишуканості, а й наповнить приміщення приємним ароматом.

Де розмістити квіти у залі?

Куди розмістити квіти для декору?Квіти можна поставити на банкетний стіл, якщо це весілля, квітами також прикрашається арка та президія молодят. Це найпоширеніший класичний варіант. Плюс квіти можна поставити на спеціальні тумби, підвіконня і навіть повісити на стелю, наприклад, прикрасити ними люстру. Головне, щоб квіти не заважали гостям спілкуватися за столом чи пересуватися по залі.

Куди поставити квіти?

Сьогодні модно ставити квіти будь-куди. Це може бути різний посуд – чайник, склянки, кухлі, пляшки. Найуніверсальніше рішення – прозорі скляні вази, які впишуться у будь-який інтер’єр. Їх потрібно наповнити водою із поживними речовинами. Важливо знати, що тюльпани та нарциси не можна ставити в одну вазу з іншими квітами. Вони не сумісні.

Поради щодо створення святкового декору

Декор живими квітами здатен оживити будь-яке свято та створити дивовижну атмосферу радості. Для того, щоб інтер’єр залу для урочистостей справді вражав і викликав приємні емоції, варто врахувати кілька порад від фахівців. Так, слід спочатку продумати місце для розміщення квітів, а для того, щоб зробити оформлення оригінальнішим, слід відмовитися від звичних величезних ваз і кошиків, набагато цікавіше виглядатимуть стильно декоровані дерев’яні коробки або екзотичні урни.

Не варто обмежувати прикраси лише одними квітами, додайте в композицію інші елементи, наприклад, стрічки, свічки, овочі чи фрукти. Також варто від початку визначитися з темою оформлення урочистості, а вже потім підбирати рослини, це дозволить отримати більше свободи дій і при необхідності замінити одні квіти іншими.