Весільні бутоньєрки – обов`язковий атрибут кожного свята

#Флористичні_поради

Весільні бутоньєрки – важливий атрибут найважливішого дня

Милий, невеличкий букетик з квітів призначений, як для нареченого, так і для нареченої. Вони надають їм елегантний вигляд.

У нашому магазині “Пелюстка” велика різноманітність бутоньєрок з живих квітів, тому ви можете підбирати їх з до стилю весільного одягу. Крім того, квіти повинні ідеально вписатися в лацкані костюма і гармоніювати з одягом нареченої.

 

Бутоньєрки на весілля – не просто традиція

Свіжі зрізані червоні троянди не завжди призначалися для особливих випадків, таких як весільні церемонії або танці в старшій школі. Деякі джерела вважають, що традиція носіння квітів сходить від стародавніх цивілізацій, таких як єгиптяни або ацтеки, які, як вважається, носили певні квіткові композиції, щоб показати свою підтримку гравцям, які брали участь в спортивних заходах.

Інші вчені вважають, що традиція бутоньєрки виникла на полях битв громадянських воєн в Англії, де кожна сторона носила певний колір або тип квітки, щоб відрізняти друзів і ворогів один від одного. Зрештою, їх мова і одяг були, ймовірно, однаковими!

Однак, згідно з деякими джерелами, бутоньєрки стали популярні в якості прикраси на початку XIX століття. Мода цього періоду почала включати пальто, яке складалося зверху, відкриваючи внутрішню частину петлі.

Бутоньєрки, стали популярними для весіль і особливих випадків, тому що вважалося, що квіти позбавляють від неприємних запахів, хвороб і навіть злих духів.

Бутоньєрка у Львові

 

Ви шукайте оригінальні бутоньєрки? Салон-гуртівня квітів “Пелюстка” у Львові вже приготували для вас щось особливе!

Для початку варто сказати, що бутоньєрка – це такий же важливий елемент костюма нареченого, як і букет нареченої. У перекладі назва цієї невеликої композиції означає «квітка в петлиці». І купити дану прикрасу для майбутнього чоловіка повинна саме наречена (немов підготовку всього іншого до весілля вона готова комусь довірити). Надівається цей невід’ємний аксесуар наряду нареченого на лацкан піджака з лівого боку.

Однак не варто думати, що бутоньєрка повинна бути тільки у нареченого. Таке оригінальне доповнення можна вручити:

  • Дружбі або старостам;
  • Дружкам нареченої (прикріпивши на волосся або у вигляді браслета);
  •  Неодруженим і незаміжнім гостям.

 

Якими ж повинні бути весільні бутоньєрки?

Львів встиг побачити нереальну кількість цих прикрас і знає, яке ж головне правило при виборі цієї композиції. «Квітка в петлиці» жениха повинна перегукуватися з букетом нареченої, а міні композиція дружби гармоніювати з букетом або браслетом подружки. Часто бутоньєрки свідків виготовляють з тих же кольорів, що і весільний букет. Але вони повинні бути трохи меншими і скромнішими, ніж бутоньєрка нареченого. У салоні-гуртівні квітів “Пелюстка” у Львові запропонують вам найрізноманітніші варіанти, які обов’язково припадуть вам до душі.

 

Які ж квіти використовують для виготовлення бутоньєрки у Львові?

Насправді для даного атрибуту весільного вбрання підходять практично всі представники квіткового світу:

  • Кали;
  • Троянди;
  • Хризантеми;
  • Фрезії;
  • Гіацинти;
  • Орхідеї.

 

Етикет і прикраса для головних винуватців торжества і гостей

 

На весіллях дотримуються певних правил, коли справа доходить до бутоньєрок. У нареченого і нареченої бутоньєрки повинні відрізнятися від бутоньєрок для свідків та інших гостей на заході. Хоча це і не обов`язково, непогано поєднувати бутоньєрку з букетом нареченої.

 

Крім того, бутоньєрку слід носити на лівій лацкані чоловічого піджака.

 

Яка ціна на бутоньєрки в салоні-гуртівні квітів “Пелюстка”?

Наші флористи з багаторічним досвідом врахують всі ваші побажання і створять ідеальну бутоньєрку на весілля, для випускного вечора і іншого торжества.

Насолоджуйтесь відмінними цінами і, перш за все, якістю з інтернет-магазином “Пелюстка”.

Весільні бутоньєрки додадуть колір і стиль до весільного образу вашого чоловіка, тому зробіть вибір в тему вашого весілля. У нас в каталозі є ідеальні бутоньєрки для вашого нареченого для кожної локації! Ці чудові весільні бутоньєрки стануть подарунком на пам’ять, яким ви будете дорожити вічно. І також вони додадуть родзинку весільним фото!