Весняний букет: які квіти дарують навесні

#Флористичні_поради

Квітковий букет – це ідеальний подарунок для будь-якої пори року. При цьому кожного сезону в ньому буде щось своє, особливе, пов’язане саме з цим станом природи. Весняні композиції порадують великою кількістю ароматних і ніжних перших квітів, таких як конвалії, проліски, тюльпани, іриси та мімози. Сезонні рослини додають подарунковим букетам родзинки, створюючи особливий настрій.

Топ-5 популярних весняних кольорів

Серед різноманіття весняних рослин флористи виділяють кілька видів квітів, які найбільш потрібні для складання букетів.

Найпопулярніші весняні квіти:Тюльпани-ідеальний варіант для весіннього букету

  • Ніжні тюльпани – символ початку весни та змін. Велика різноманітність відтінків дозволяє створити чудовий букет для близької людини.
  • Проліски – романтичні та тендітні квіти. Допоможуть підкреслити тепле ставлення до одержувача та подарують безліч позитивних емоцій.
  • Букет витончених нарцисів оцінить кожна дівчина та жінка.
  • Яскраві іриси можна подарувати творчій особі. Повітряні пелюстки додадуть букету витонченості та легкості.
  • Сліпучі півонії цвітуть наприкінці весни. Композиція з цих чудових квітів виглядає ніжно та елегантно.

Всі перелічені квіти чудово виглядають і в монобукеті, і в комбінованій композиції з додаванням зелені.

Основа весняного букета – мінімалізм

Букетик з перших квітів – це простота та скромність. Якщо літні букети прийнято прикрашати різними флористичними аксесуарами, з весняним букетом все інакше. Ці квіти красиві самі по собі та стрази, метелики або бісер будуть зайвими.

Насамперед, весняний букет повинен розповідати всім про красу та пахнути природно. Не потрібно додавати до нього багато зелені. Вона зробить букет важким, і весняна легкість у мить кудись випарується.

Відмінно з весняними квіточками, наприклад, тюльпанами будуть виглядати гілочки дерев такого ж розміру. Ближче до квітня можна знайти гілочки верби та доповнити звичайний букетик ними.

Як оформити весняний букет

Букет пролісків оформений в карзиніДоповнити весняний букет можна красивою упаковкою чи декоративними елементами.

Цікаві ідеї для оформлення букета:

  • Композиція в капелюшній коробці або плетеному кошику – виглядає красиво та елегантно. Такий презент можна подати на будь-яке свято. Чудово виглядатиме монобукет або комбінована композиція з 2-3 видів квітів та зелені. 
  • Композиція з квітів, що ростуть, в декоративному ящику. Розмір, форму та матеріал коробки можна вибрати залежно від переваг. Гідність букета в ящику – його натуральність, композиція буде поступово розпускатися, радуючи одержувача. У ящик можна висадити кілька видів цибулинних квітів.
  • Мішковина та сітка допоможуть підкреслити натуральну красу весняного букета. Органічна композиція вийде з ірисів або нарцисів та зелені. 
  • Весняний букет можна просто перев’язати шовковою чи мереживною стрічкою – вийде просто та елегантно.
  • Легкий ферт або сизаль підкреслить природну красу весняних квітів. Тканина не обтяжить композицію, а додасть легкості.