Як вибрати вазу

#Флористичні_поради

Подібно до того, як неймовірна рама підсилює картину, яку вона тримає, першокласна ваза може зробити хороші квіткові композиції дійсно прекрасними. Якщо ви хочете прикрасити свій інтер`єр  або відправити букет подрузі, переконайтеся, що ви не використовуєте при цьому якусь стару вазу. Ознайомтеся з цими корисними порадами щодо вибору ідеальної вази і деякі з них вивчіть на пам`ять.

Для початку подумайте, які квіти ви поставите у вазу

Вазони зі склаКоли ви вибираєте ідеальну вазу, важливо подумати про те, які квіти будуть стояти у цій вазі. Різні квіти мають різні вимоги до вазону в залежності від таких факторів, як розмір і форма. Якщо вам більше подобаються квіти з довгими стеблами, такі як троянди наприклад, для них буде потрібно вазу, яка відповідатиме їх розміру. Важливо, щоб довжина квітів не перевищувала висоту вази більше, ніж у два рази. Для букетів з короткими стеблами відповідно краще підійдуть невисокі вази.

При виборі вази не забувайте про загальну стилістику інтер`єру

Ваза, яку ви вибираєте, має відповідати не лише квітам, які ви в неї поставите, але і дизайну самого помешкання, у якому вона буде стояти. Тому окрім посудини, яка відображатиме ваш власний стиль, варто підібрати також декілька універсальних варіантів, які завжди будуть під рукою.

Дерев`яні вазиМабуть, найбільш універсальним варіантом є прозорі скляні вази, які можна купити і в нашому магазині. Окрім універсальності, такий варіант також є витонченим. Такі вази можна купити у нашому магазині.

Ще один матеріал, до якого варто приглянутися – це дерево. Найкраще для виробництва вази підходить бамбук нейтрального кольору.

Вази – відмінний спосіб виразити себе і проявити творчий підхід. При виборі посудини перш за все варто звернути увагу на те, що вам дійсно сподобається, адже вазу ви будете бачити кожного дня.