День матері – важливе для України свято навіть в час війни

#Історичні_факти_про_квіти, #Підбірки_до_свят

Надворі буяє весна. В Україні це час величних радісних сімейних святкувань. Ні, це не 1 травня чи “Дєнь пабєди”.  Українці у будь який час, мирний чи воєнний, скромно чи з більшим достатком, але ніколи не забувають вшановувати Великдень та День матері. Ці дні завжди вирізнялися особливим часом, коли родина збирається разом та вшановує старійшин свого роду.

 

День матері – одна з найважливіших весняних свят

У другу неділю травня вшановуємо наших Берегинь, хранительок сімейного вогнища, наших добрих та водночас незламних і жертовних Матерів. Вони завжди чекають на своїх дітей тому цієї травневої неділі кожен син чи донька вважають своїм найпершим обов’язком привітати найріднішу людину і подарувати в першу чергу свою любов та вдячність. А квіти будуть прекрасним доповненням до ваших побажань та привітань. Чи це буде скромний невеличкий букетик, чи розкішна вишукана квіткова композиція, ваша ненька буде надзвичайно рада та вдячна за увагу та приємний сюрприз. Усе залежить не лише від матеріального становища, але і від традицій у родині, уподобань матері та її нащадків. 

Проте який варіант ви б не обрали все ж доручити формування чи величної композиції, чи більш скромного варіанту квіткового дарунку потрібно професійним флористам. Адже саме їм під силу висловити мовою квітів усі побажання та привітання, які не передати словами. Звернувшись до нашого салону ви можете придбати фантастичний квітковий подарунок, який викличе захоплення та вдячність у найдорожчої людини за неймовірний презент.  Оригінальна композиція, вдало підібрана палітра кольорів, неймовірне поєднання квітів та флористичної фурнітури, вишукане оформлення професіоналами своєї справи створять незабутній настрій та підкреслять вашу турботу і любов до своєї нені.

Де замовити букет для найдорожчих на День матері у Львові?

У нашому асортименті широкий вибір свіжозрізаних квітів та як квітучих, так і зелених вазонів. Тому обрати можна монобукет із тюльпанів, хризантем чи троянд або композицію із різних квітів та зелені, міні букет або квіти у коробці. А варіант подарунку розкішної орхідеї, яскравої бегонії чи неповторної азалії у горщику буде не лише вдалим, він роками зігріватиме неньку вашим теплом, нагадуватиме матері про вашу увагу, опіку та любов. Ми пропонуємо квіти із найкращих теплиць нашої країни, а також з Нідерландів, Еквадору та Колумбії.   

Якщо ж ви не в змозі особисто привітати найдорожчу людину, замовивши у нас послугу кур’єра у межах міста Львова,  ймовірно, що ваше привітання стане ще й приголомшливим сюрпризом у цей день. Адже кур’єр привезе замовлений дарунок за вказаною адресою у визначений час та вручить вашій матері з словами привітань та найкращих побажань, передавши частинку вашого тепла і любові.