Замовити букет квітів до Дня матері

#Підбірки_до_свят

Найширший асортимент квітів у гуртівні Пелюстка

Найбільша гуртівня квітів та вазонків  у Львові “Пелюстка” пропонує Вам широкий асортимент букетів від наших професійних флористів. Зателефонуйте за номером 096 366 96 71 або залиште заявку на сайті. Наш флорист згідно з Вашими побажаннями створить квіткову композицію, яку Ви зможете забрати за адресою м. Львів, вул. Промислова, 50. Також Ви можете замовити адресну доставку по Львову. Оплата при отриманні або на банківську картку.

Не знаєте, яку квітку вибрати? Пропонуємо хіт цієї весни – альстромерію!

Вартість 1 квітки – 12 грн. Наш флорист скомпонує декілька видів квітів, щоб саме Ваш букет виділявся своєю свіжістю та оригінальністю.

Одне із найбільш зворушливих та шанованих свят в Україні – це День матері. Хоча почали святкувати його в нашій державі не так давно, лише у 2000 році, це свято одразу набуло широкої популярності та стало одним із найулюбленіших святкувань у нашому регіоні. У цей день, коли розквітає та оживає природа, ми всі шануємо Матір – берегиню, продовжувачку роду. Найприємнішим дарунком для кожної матері є спілкування із дітьми, можливість радіти їхнім успіхам та досягненням. Проте подарований у цей день букет квітів – це хороший вияв своєї поваги, любові та щирої підтримки найріднішій людині. Чи він скомпонований із екзотичних квітів, чи із розкішних троянд, чи провісників весни – тюльпанів – букет буде найкращим подарунком для кожної жінки, матері чи бабусі. Замовити такий презент можна у Львові у магазині-салоні “Пелюстка”, що розташований на вулиці Промисловій, 52. Придбавши у нас квіти до Дня матері, ви можете скористатися і послугами професійного флориста, який вдало підкреслить мовою квітів вашу шану та вдячність найдорожчій людині, доречно доповнить букет флористичними аксесуарами.

ЗАМОВИТИ БУКЕТ ДО ДНЯ МАТЕРІ З ДОСТАВКОЮ ПО ЛЬВОВУ

Проте не усі можуть власноручно привітати найдорожчу людину у цей день. Знаходячись далеко від матері, ви можете зробити їй надзвичайно приємний сюрприз, замовивши у нас оригінальний букет із доставкою. Наш кур’єр вчасно та у визначений вами термін вручить адресату не просто букет квітів, він подарує вашу турботу, повагу та любов до близької людини. Ми здійснюємо доставку букетів у межах міста Львова вклавши у нього, при вашому побажанні, безкоштовну листівку. Таким чином ви зможете виразити усю свою вдячність за величезні любов та терпіння, безмежне розуміння та безкінечну відданість, яку кожна матір зберігає протягом всього життя.