Догляд за тюльпанами

#Флористичні_поради, Uncategorized

Першими яскравими провісниками весни завжди були тюльпани. Вигадлива форма пелюсток, яскрава кольорова гама, що піднімає настрій та створює гармонію, – зберегти цю красу хочеться якнайдовше. Усі ми розуміємо, що зрізані квіти обмежені у тривалості свого життя, проте продовжити його можна при дотриманні певних рекомендацій.

Догляд за тюльпанами Львів

В першу чергу, тюльпани найкраще будуть себе почувати у середовищі, максимально наближеному до природнього. Створити це у квартирі нереально, проте варто дотримуватися простих рекомендацій і ви зможете продовжити життя свого розкішного букета. Спочатку ми ставимо квіти у вазу з водою, проте слід звернути увагу, щоб вона не була теплою, щоб квіти швидко не зав’яли. Якщо можливо, температура у кімнаті теж не повинна бути високою, також не слід ставити вазу біля батареї опалення. Якщо у вас немає можливості зберігати тюльпани у воді, варто їх хоча би обгорнути у вологий папір. Так вони збережуться довше свіжими.

Тюльпани Львів

При можливості зрізані квіти можна покласти у воду і розмістити внизу холодильника.  Проте слід стежити, щоб поруч не було свіжих фруктів, тому що це сусідство небажане для тюльпанів. Після виймання із води слід покласти квіти у кімнаті щоб вони зігрілися, потім зробити свіжі надрізи, обрізати зайве листя, щоб не псувалася вода, і помістити їх у вазу з водою, у яку попередньо додали активованого вугілля чи марганцівки. Воду слід змінювати щодня, при цьому не забувати поновлювати зрізи на стеблах. Тюльпани, як і усі інші зрізані квіти, люблять воду із глюкозою, тому у неї варто  додати трішки цукру. Як і все живе на землі, тюльпани люблять світло та сонце, тому вони найкраще зберігаються у світлому приміщенні, але слід пильнувати, щоб не було протягів.

І головне, ваша доброзичливість, гарний настрій та позитивні емоції продовжать життя тюльпанам, і не тільки їм.